Váš prodejce jímek, septiků a plastových nádrží na dešťovou vodu.

Vítáme Vás v e-shopu naší firmy.

Nabízíme jímky, septiky, nádrže a plastové jímky na dešťovou vodu včetně zařízení k využití dešťové vody.

Dále nabízíme poradenskou činnost, výpočty velikostí jímky, septiku a plastových nádrží na dešťovou vodu a vsakovacích zařízení.

V obci Hlubočinka, nedaleko od Prahy, máme středisko s výběrem jímek, septiků a nádrží na dešťovou vodu od německých firem REWATEC a GreenLife. Prodáváme též výrobky firmy ROTO Slovinsko - nádrže, plastové květináče, sudy na vodu a další zahradní příslušenství. Pokud nějaké zboží od našich dodavatelů nenajdete v naší základní nabídce, případně poptáváte něco specifického, neváhejte nás kontaktovat - existuje možnost, že pro Vás zboží budeme schopni obstarat.

Většinu zboží nedržíme skladem a tudíž jej dodáváme zpravidla do 14 dnů.

Můžete také navštívit náš druhý e-shop zabývající se prodejem tlakové kanalizace Tlakan, čerpadel do vrtů a studní a příslušenství - www.tlakan.cz.

Orientační tabulka doporučené velikosti nádrže:

velikost střechy (m²) 50 80 120 150 180 200 220 250
velikost nádrže (m³) 3 4 5 6 7 8 9 10Video - Instalace jímky F-LinePodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Všechny ceny uvedené v tomto obchodě jsou s DPH.

Pro verzi webu pro tablet klikněte zde.
Pro mobilní verzi webu klikněte zde.
Pro desktopovou verzi webu klikněte zde.

Copyright © 2019 Prima jímky. Powered by Zen Cart