Odkazy

Spřátelené weby:

www.tlakan.cz - Náš další e-shop zabývající se prodejem tlakové kanalizace, čerpadel do vrtů a studní a příslušenství.

Naši dodavatelé:

www.rewatec.de - REWATEC GmbH. Velký německý výrobce nádrží a příslušenství pro hospodaření s dešťovou, splaškovou a šedou vodou s 25 letou historií. Jsme výhradním dodavatelem nádrží společnosti REWATEC GmbH pro Českou republiku. REWATEC GmbH je dceřinnou společností celosvětově působícího kanadského holdingu Premier Tech.

www.greenlife.de - GreenLife GmbH - Středně velký německý výrobce nádrží a příslušenství pro hospodaření s dešťovou, splaškovou a šedou vodou se 30 letou historií.

www.roth-umwelttechnik.com - Roth Umwelttechnik - Velký německý výrobce nádrží a příslušenství pro hospodaření s dešťovou, splaškovou a šedou vodou. Patří do celosvětově působícího holdingu Roth Industries GmbH & Co. KG.

www.rototech.cz - Rototech - Oficiální český distributor velké slovinské společnosti ROTO. Firma ROTO vyrábí výrobky patřící do 4 základních kategorií: voda, zahrada, agro, sport. Náš e-shop je schopen dodat nádrže na vodu ROTO a další prvky do zahrady na dotaz a v základní nabídce máme zahradní okrasné sudy na vodu ROTO.

Copyright © 2018 Prima jímky. Powered by Zen Cart